Royal Denta mokslo laboratorija

Žinių apie burnos higieną epicentras. Bendradarbiaujame su Lietuvos universitetais bei Jungtixanės Karalystės burnos higienos asociacijomis.
Kaip pasirinkti dantų pastą
Nagrinėjami mokslininkų rekomenduojami ingredientai, kurie turėtų būti dantų pastos sudėtyje, norint išspręsti vienokią ar kitokią problemą.
Dantų pastų sudėties analizė
Pristatomos bendros dantų pastų sudėties skaitymo taisyklės ir apžvelgti ingredientai, kurie gali efektyviai ir saugiai spręsti burnos problemas.
Burnos higienistė pataria: kokias klaidas darome rinkdamiesi dantų šepetėlį ir pastą
Graži šypsena – tarsi vizitinė žmogaus kortelė. Sveiki ir gražūs dantys atrodo patraukliai, estetiškai, o besišypsantis žmogus – linksmas, pasitikintis savimi, jis traukia aplinkinių dėmesį. Tačiau norint džiaugtis sveikais dantimis vien noro neužtenka, tam reikia kruopščios nuolatinės priežiūros. Kauno kolegijos…
Skaityti
Dantų priežiūrai skirtų Royal Denta produktų apžvalga
Ne vieną tūkstantį metų žmonės dantų priežiūrai naudojo įvairias medžiagas. Dantų valymui buvo naudojamas žaliojo švino mišinys, žuvų taukai, smulkus smėlis ir daugelis kitų, neretai toksiškų medžiagų.  Nuo 1850 m. kai dantų gydytojas ir chemikas Vašingtonas Wentworth Šefildas išrado pirmąją dantų pastą, pasaulyje prasidėjo tobulinimo ir idealios dantų pastos paieškos era. Cituojant M. Montenio žodžius […]